Gyvi pokalbiai ir diskusijos

Su malonumu pristatome Jums greičiausiai jau paskutinį ženklų Lietuva 2.0 atnaujinimą prieš oficialų portalo startą – gyvus pokalbius ir grupines diskusijas.

Ką tik startavusioje pirmoje bandomojoje versijoje rasite viską, prie ko pripratote bendraudami facebook’e ar google:

 • Matysite, ar Jūsų pašnekovas yra prisijungęs;
 • Matysite, kada Jūsų pašnekovas renka tekstą;
 • Apie gautą pranešimą Jums bus pranešama mirksinčiomis antraštėmis;
 • Neuždaryti pokalbiai automatiškai atsidarys kitą kartą prisijungus;
 • Galėsite dalyvauti grupinėse diskusijose.

Akivaizdu, kad dalis žmonių socialiniuose tinkluose “sėdi” ir dėl to, kad “būtų pasiekiami”. Ir visai nesvarbu, kad tas buvimas pasiekiamu juos blaško beprasmiais “juokeliais” ar “trolinimais”. Tikimės, kad naujoji gyvų pokalbių ir diskusijų sistema bus rimtas žingsnis perviliojant Jus iš mažiau produktyvių socialinių tinklų, ir visad pasiekiami Jūs būsite per Lietuva 2.0, o tokiu būdu vietoj laiko švaistymo juokeliams, galėsite reikšmingai įsitraukti į valstybės gyvenimą!

Kodėl dar vienas chat’as?

“Ar jūs neturit ką veikt, programindami čia tai, kas jau seniai ir taip suprograminta? Reikėjo panaudot jau egzistuojantį sprendimą!” – pareikšite Jūs, ir stipriai apsiriksite. Kaip ir visas portalas, pokalbių funkcija atsirado ne šiaip sau. Taip, pačiuose pokalbiuose nieko naujo mes nepasiūlysime, tačiau didysis skirtumas yra tai, su kuo Jūs galėsite bendrauti. Kituose socialiniuose tinkluose pokalbiai galimi tik su Jums jau pažįstamais asmenimis. Tačiau “virdami savose sultyse”, pasaulio Jūs nepakeisite. Sėkmingam bendradarbiavimui, asmeniniam tobulėjimui ir rezultatui pasiekti yra būtinos naujos pažintys, gebėjimas išeiti iš savo “komforto” zonos ribų, pagarba skirtingoms nuomonėms ir jų apdorojimas. Kiti soc. tinklai nėra tam skirti – juose Jūs arba galite bendrauti tik su tais, kuriuos turite savo kontaktuose, arba grupėse, į kurias dažniausiai esate įtrauktas kitų. Prisijungti prie pokalbių, į kuriuos nesate pakviesti, net ir grupėse Jūs negalite, o ir apskritai sudėtinga yra suprasti, kokia tema kur yra diskutuojama.

Lietuva 2.0 pokalbiai toliau vadovaujasi tuo pačiu esminiu, į Jūsų tikslus orientuotu principu – apjungti žmones ne pagal pažintis, o pagal jų domėjimosi sritis. Siekiame ne tik padėti Jums rasti naujų vertingų pažinčių, bet ir kuo efektyviau panaudoti Jūsų laiką, kurį skiriate Lietuvai.

Kaip visa tai veikia?

 • Atsidarę bet kurį sumanymą ar balsavimą, Jūs:
  • matysite, kas dar šiuo metu domisi tuo pačiu įrašu;
  • Galėsite pradėti asmeninį pokalbį su kiekvienu “bendraminčiu” – tam Jums nebūtina jo pažinoti;
  • Galėsite inicijuoti bendrą gyvą diskusiją su visais šiais asmenimis iš karto;
  • Gausite kitų žinutes, rašomas į bendrą diskusiją;
 • Taigi, kiekvieną sumanymą/balsavimą galima įsivaizduoti kaip atskirą pokalbių kambarį;
 • Galėsite peržiūrėti visas žinutes, kurios kada nors buvo parašytos į bet kurią bendrą diskusiją;
 • Parašę žinutę į bendrą diskusiją, Jūs ją “užsiprenumeruojate” – vėlesnes šios temos žinutes gausite net ir nebūdami atsidarę šio įrašo;
 • Bendros diskusijos “prenumeratos” galėsite atsisakyti paprasčiausiai uždarydami pokalbio langą;
 • Užėję į bet kurio Lietuva 2.0 bendruomenės nario paskyrą, galėsite inicijuoti pokalbį su juo. Taigi, siekiant susisiekti su Jums svarbiu asmeniu, Jums nereikės ieškoti jo kontaktų irba “prašytis” į draugus.

Tikimės, kad toks bendra(darbia)vimo principas prisidės prie to, kad sumanymai būtų kiek įmanoma geriau išvystyti, ir kuo daugiau jų būtų įgyvendinta!

One thought on “Gyvi pokalbiai ir diskusijos

 1. Herbertas

  Viskas OK. Tik viršuje didelėm raidėmis užrašykime, kad ši svetainė pirmiausia yra idėjininkų! Todėl kritikai, analitikai, mokslininkai prašau savo pokalbiais labai jų neblaškykite ir neverskite teisintis 🙂

Comments are closed.