Aktualių naujienų valdymas

Stengiamės išlikti greitais ir toliau dirbti vadovaujantis lanksčiojo (agile) programavimo principais, todėl reaguodami į Jūsų pastabas įdiegėme aktualių naujienų valdymo funkcijas – naujienų prenumeravimą ir jų atsisakymą.

Aktualių naujienų veikimo principas yra paprastas: ten krenta informacija apie naujai atsiradusius Jus dominančių kategorijų arba Jūsų miesto įrašus, ir visos naujienos, susijusios su Jums įdomiais įrašais ar žmonėmis. Štai pagal ką nusprendžiam, ar įrašas Jus domina, yra diskutuotinas klausimas. Iki šiol buvo laikomasi tokio principo: jeigu Jūs balsavote, palaikėte, komentavote ar kitaip prisidėjote prie įrašo – jis Jums įdomus. Tačiau didėjant naujienų srautams, dažnėja atvejai, kai pilietis dar neturi susidaręs aiškios nuomonės, neturi ką protingo pasakyti, tačiau konkreti tema jį domina ir jis norėtų nepraleisti apie tai vykstančių diskusijų. Arba, atvirkšiai – pilietis mano, kad tema yra neaktuali, ir apie tai parašo komentarą, siūlydamas pvz. uždaryti temą dėl jos neaktualumo, o išeina taip, kad tokiu būdu jis kaip tik “užsiprenumeruoja” visas su ta neaktualia tema susijusias naujienas.

Dėl šių priežasčių įdiegėme aktualių naujienų valdymo mechanizmą. Naujienų prenumeratas galima valdyti dviem lygiais – per įrašą, ir per komentarą. Jeigu Jums įdomi įrašo tema – galite “Užsiprenumeruoti naujienas”. Jeigu įdomus pasirodė tik vienas argumentas toje temoje, galite “Užsisakyti” visas iš jo sekančias diskusijas. Na ir atvirkščiai – Jums neįdomių naujienų galite atsisakyti.

Senasis funkcionalumas išlieka – sistema vis dar bandys ir automatiniu būdu nuspręsti, kas Jums yra aktualu, taigi jei nieko nesiprenumeruosite ir neatsisakysite, viskas veiks taip, kaip iki šiol.

Tikimės, kad šis atnaujinimas padės Jums lanksčiau valdyti tai, ką norite matyti savo veikalapio aktualių naujienų sraute.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *